© 2021 Tüm Hakları Saklıdır - 0242 275 01 00 - CANLI YAYIN
Paylaş

Hakkımızda


Yıldırım Mimari

HAKKIMIZDA

Yıldırım Mimari Ailesi olarak, ilk günden bugüne sektöre ve misafirlerine sağladığı perspektifle öne çıkıyor. 1984 yılında Yıldırım Ailesi’nin büyük ve kıymetli fertleri tarafından atılan temeller, aynı heyecan ve ideolojiyle günümüze kadar korunmuş ve korunmaya devam etmektedir.

Markamızın 40. yıla yaklaşan sektör tecrübesi sayısız devlet ve konut projesini içinde barındırmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında binlerce kişiyi önce güven sonra konut sahibi yapan Yıldırım Mimari, gelişen yıllarla birlikte kulvarı ve yenilikleri en ön sıradan takip etmekte ve yapılarıyla örnek teşkil etmeye devam ediyor.

Siz değerli çözüm ortakları  ve müşterilerinden aldığı ilham ve özgüvenle daha iyiye ve daha ileriye gitmek için dur duraksız ara vermeden çalışmalarına devam ediyor.

KURUMSAL

1984 yılında aile büyükleri tarafından temelleri atılan Yıldırım Kardeşler yoluna hız kesmeden devam ediyor. Uzun yıllardır birçok kamu ve konut projelerine yön veren aile şirketimizle teknolojiyi ve modern mimariyi yakından takip ediyor, taleplerinizi özenle değerlendiriyoruz.

Yıldırım Kardeşler ’in ‘ yeni nesil temsilcisi, vizyoner iş insanı Yasin YILDIRIM tarafından şekillenen ‘ Yıldırım Mimarı ‘ zamanın ötesinde projelere imza atarak sektörde emsal teşkil ediyor. Yıldırım Mimari öncelikli amacın; iş ortaklarının taleplerini kaliteden ödün vermeden en iyi şekilde karşılayabilmek olduğuna inanıyor.

Markamız; giderek ağırlaşan rekabet ortamında müşteri memnuniyetini sağlamak, çıtayı her geçen gün ileri taşımak ve ev sahiplerimizin memnuniyetini kazanmak için azimle çalışıyor.

Mutlu, güven dolu ve hep bir adım önce en güzel günlere beraber yürümenin gururudur yorulmadan çalışmamızı sağlayan…

YÖNETİMİN MESAJI

Yaptığımız ve yapacağımız projelerin her zaman arkasında duran ve sizlerin taleplerini, ihtiyaçlarını en iyi şekilde yerine getirmek amacıyla her gün gelişen sektörün öncüsü olmayı hedeflemekteyiz.

Peşi sıra kurduğumuz yapılarla, sizlere doğal ve sağlık dolu manzaradan isteseniz de kaçamayacağınız bir hayat sunuyoruz.
Sizlerin teşekkürü ve gülümsemesiyle, hem daha iyiye, hem de yeniye doğru yürüyoruz.

Size yeni evinizin sözünü en uygun fiyat politikasıyla yine biz veriyoruz.

Konuşmaya Başla
Yıldırım Mimari
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim.